Fundacja Pamięci Armii Krajowej Kresy RP

Relacja ze zbiórki darów dla Kombatantów, ich rodzin oraz rodaków z dawnych Kresów Wschodnich Święta Bożego Narodzenia 2016. W dniach od 1 do 14 grudnia Stowarzyszenie Łagierników Żołnierzy Armii Krajowej oraz partnerzy z Wołomina, Kobyłki, Zielonki, Marek, Sejn, Suwałk, Sokółki oraz Warszawy prowadzili zbiórkę żywności na rzecz Kombatantów z szeregów AK, ich rodzin oraz potrzebujących. Obchody Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości w dniach 11-13 listopada 2016 r. Współorganizatorem obchodów w Wi.

OVERVIEW

This web page akfundacjakresy.pl presently has a traffic classification of zero (the lower the more users). We have sifted twenty pages inside the web page akfundacjakresy.pl and found forty-one websites referencing akfundacjakresy.pl. I noted one mass media sites acquired by this website.

AKFUNDACJAKRESY.PL RANKINGS

This web page akfundacjakresy.pl is seeing fluctuating quantities of traffic all through the year.
Traffic for akfundacjakresy.pl

Traffic ranking (by month) for akfundacjakresy.pl

Traffic ranking by day of the week for akfundacjakresy.pl

WHAT DOES AKFUNDACJAKRESY.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of akfundacjakresy.pl Mobile Screenshot of akfundacjakresy.pl Tablet Screenshot of akfundacjakresy.pl

AKFUNDACJAKRESY.PL HOST

Our web crawlers caught that the main root page on akfundacjakresy.pl took six thousand six hundred and seventeen milliseconds to load. I could not detect a SSL certificate, so therefore our crawlers consider akfundacjakresy.pl not secure.
185.135.90.149

I found that this domain is implementing the Apache/2.4.10 os.

Fundacja Pamięci Armii Krajowej Kresy RP

DESCRIPTION

CONTENT

This web page had the following in the web site, "Relacja ze zbiórki darów dla Kombatantów, ich rodzin oraz rodaków z dawnych Kresów Wschodnich Święta Bożego Narodzenia 2016." Our analyzers saw that the web page stated " W dniach od 1 do 14 grudnia Stowarzyszenie Łagierników Żołnierzy Armii Krajowej oraz partnerzy z Wołomina, Kobyłki, Zielonki, Marek, Sejn, Suwałk, Sokółki oraz Warszawy prowadzili zbiórkę żywności na rzecz Kombatantów z szeregów AK, ich rodzin oraz potrzebujących." The Website also said " Obchody Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości w dniach 11-13 listopada 2016 r."

VIEW SIMILAR WEB PAGES

aliic-coco-alexs blog - .aliic.coco.alex - Skyrock.com

Please enter the sequence of characters in the field below. Attention âme sensible mdr! Deux folle du 59.

Music Blog of celinedion6262 - celine dion - Skyrock.com

Subscribe to my blog! The powers of love. Add this track to my blog. Et on a éteint notre lumière. Celle qui nous guidait encore hier. Une étincelle qui défie le temps.

fguirimouhameds blog - Blog de fguirimouhamed - Skyrock.com

Subscribe to my blog! Kado offert par une amie qui est chere a mon. Kado offert par une amie qui est chere a mon. Merci etre la pour moi. Please enter the sequence of characters in the field below.

Leki na ból gardła leczenie bólu gardła - Gardimax

Uwierz w siłę natury i mądrość nauki. Pyszny opatrunek na gardło dla dzieci. Podwójna fala uderzeniowa na ból gardła. Lek na ostry ból gardła. Gardimax herball to 5 wyjątkowych suplementów diety, przynoszących ulgę w podrażnieniach gardła. Gardimax medica to dwa produkty dostępne bez recepty wskazane w przypadkach ostrego bólu gardła. Czym jest dla Ciebie zdrowie? Co robisz w poczekalni u lekarza? .